Zabezpečení chalupy

Fotopasti na zabezpečení chalupy

V období jaro – léto čím dál častěji navštěvujeme naše chalupy. Často tam necháváme cenné věci nebo vysazujeme rostliny – což pro zloděje představuje snadnou kořist. Fotopast na ochranu chalupy s GSM modulem a infračervenými diodami váš pozemek ochrání před nezvaným hostem.

Před bedlivým okem fotopasti se nikdo neschová. Ale náš neklid nevyvolávají jen teplejší měsíce – i v zimě nám záleží na zajištění našeho majetku. Fotopast může pracovat v pohotovostním režimu až 6 měsíců, díky čemuž si po celé období podzim – zima nemusíme s ničím dělat starosti. V případě problémů nás MMS zpráva okamžitě informuje o potížích.

Pokud si chcete objednat fotopasti pro jiné státní organizace, kontaktujte našeho odborníka. Máme zkušenosti s obsluhou institucionálních zákazníků, proto vám rádi pomůžeme s nejlepším výběrem a představíme cestu nákupu.

Přemysl 420 603 345 543
Jak ochránit chalupu před zloději? Chalupářská sezóna je také dobou zintenzivněných krádeží. Na zahrádkách nebo přímo v chalupách se totiž nachází spousta věcí, které pro potencionálního zloděje představují snadný lup. Vylomení dveří nebo rozbití skla v oknech našich rekreačních objektů pro vetřelce nepředstavuje zvláštní výzvu. Kradou tedy vše, co se dá prodat – televizory, nářadí, vodoměry, cenné předměty zanechané majiteli zahrádek nebo rostliny. Aktuálním řešením ochrany chalup, těšícím se čím dál větší oblibě, jsou fotopasti. Kamery odolávající škodlivým vnějším faktorům určené k dlouhodobému monitorování dohlížejí na bezpečí našich zahrádek. Zpozorují vetřelce jak ve dne, tak v noci. Některé modely byly vybaveny speciálním GSM modulem, díky němuž v okamžiku zachycení pohybu čidlem kamera fotografuje a co možná nejrychleji snímky odesílá na námi dříve uvedené telefonní číslo nebo e-mailovou adresu. Dětinsky snadná je také samotná montáž zařízení. Nejlepší je umístit ji na neviditelném místě (křoví, stromky, keře) a namířit čidlo na místo vystavené riziku zásahu vetřelce. Díky speciálním připevňujícím páskám je samotná montáž velmi rychlý úkon. Prodej fotopastí v roce 2022

Vyberte si fotopast na ochranu chalupy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Enter Captcha Here :