Zabezpečení chalupy

Fotopasti na zabezpečení chalupy

V období jaro – léto čím dál častěji navštěvujeme naše chalupy. Často tam necháváme cenné věci nebo vysazujeme rostliny – což pro zloděje představuje snadnou kořist. Fotopast na ochranu chalupy s GSM modulem a infračervenými diodami váš pozemek ochrání před nezvaným hostem.

Před bedlivým okem fotopasti se nikdo neschová. Ale náš neklid nevyvolávají jen teplejší měsíce – i v zimě nám záleží na zajištění našeho majetku. Fotopast může pracovat v pohotovostním režimu až 6 měsíců, díky čemuž si po celé období podzim – zima nemusíme s ničím dělat starosti. V případě problémů nás MMS zpráva okamžitě informuje o potížích.

Pokud si chcete objednat fotopasti pro jiné státní organizace, kontaktujte našeho odborníka. Máme zkušenosti s obsluhou institucionálních zákazníků, proto vám rádi pomůžeme s nejlepším výběrem a představíme cestu nákupu.

Přemysl 420 603 345 543
Jak ochránit chalupu před zloději? Chalupářská sezóna je také dobou zintenzivněných krádeží. Na zahrádkách nebo přímo v chalupách se totiž nachází spousta věcí, které pro potencionálního zloděje představují snadný lup. Vylomení dveří nebo rozbití skla v oknech našich rekreačních objektů pro vetřelce nepředstavuje zvláštní výzvu. Kradou tedy vše, co se dá prodat – televizory, nářadí, vodoměry, cenné předměty zanechané majiteli zahrádek nebo rostliny. Aktuálním řešením ochrany chalup, těšícím se čím dál větší oblibě, jsou fotopasti. Kamery odolávající škodlivým vnějším faktorům určené k dlouhodobému monitorování dohlížejí na bezpečí našich zahrádek. Zpozorují vetřelce jak ve dne, tak v noci. Některé modely byly vybaveny speciálním GSM modulem, díky němuž v okamžiku zachycení pohybu čidlem kamera fotografuje a co možná nejrychleji snímky odesílá na námi dříve uvedené telefonní číslo nebo e-mailovou adresu. Dětinsky snadná je také samotná montáž zařízení. Nejlepší je umístit ji na neviditelném místě (křoví, stromky, keře) a namířit čidlo na místo vystavené riziku zásahu vetřelce. Díky speciálním připevňujícím páskám je samotná montáž velmi rychlý úkon.

Vyberte si fotopast na ochranu chalupy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *