Fotopasti proti zlodějům

Fotopast na zloděje

Asi neexistuje osoba, která by se během svého života nebála o bezpečnost svého domu, pozemku nebo garáže, ve které se nachází její milované auto. Na území městských lesů velmi často dochází ke krádežím dřeva a všudypřítomné vandalské jednání představuje nebezpečí pro majetek a bezpečnost lokálních komunit.

Mohlo by se zdát, že jde o situace, jimž se dá jen těžko zabránit. Nikdo přece nehodlá čekat ukryt v lesní houštině na zloděje dřeva nebo číhat s vysoce kvalitní loveckou optikou, např. nočním viděním, na potencionálního zloděje našeho auta.

Jakou zbraň použít?

Čím dál oblíbenějším způsobem, jak bojovat s nezvanými hosty a zločinci, je legální zbraň zvaná fotopast. Toto malé zařízení jako Sherlock Holmes nedovolí uniknout žádnému detailu. Maskované fotopasti proti zlodějům jsou výjimečná zařízení spojená s pohybovým čidlem, které v okamžiku zachycení dokonce i drobného pohybu pořizuje sérii fotografií nebo nahrává video. Maskovací barvy použité na každém z modelů umožňují instalování zařízení na libovolném, pro lidi neviditelném místě.

Fotopasti se používají především v lesnictví, při městském monitorování, monitorování objektů (dům, pozemek, parkoviště nebo garáž), ke kontrole hraničních přechodů a také pro pozorování přírody nebo včelínů. Opravdu, využití fotopastí je neomezené. Každá situace, kdy na naší straně existuje podezření na porušování zákona nebo narušování majetku, může být vyřešena díky této malé kameře.

Chyťte zloděje přímo při činu. Fotopasti proti zlodějům jsou zařízení s čím dál širšími možnostmi a funkcemi, které nám umožňují přizpůsobit je našim konkrétním požadavkům. Milovníci pozorování přírody si mohou vybrat zařízení s velkým zorným úhlem a fotografiemi vysoké kvality. Lesníci by se zase měli vybavit technikou s GSM modulem umožňujícím přenos dat přímo na dříve uvedenou e-mailovou adresu nebo telefonní číslo. Díky takovémuto řešení můžeme v okamžiku odhalení pohybu přivolat příslušné orgány nebo se sami vypravit na místo, kde dochází k porušování zákona – krátce řečeno, můžeme chytit zlodějíčka přímo při činu (společně s důkazem v podobě fotografií a videí z fotopasti).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Enter Captcha Here :