Fotopast s detektorem pohybu Ereagle – Full HD fotografie

Lesní kamera fotopast Ereagle E2

Fotopasti Ereagle byly navrženy firmou Shenzhen Ereagle Technology CO.Ltd, která má dlouholeté zkušenosti s navrhováním, tvorbou a testováním fotopastí nejvyšší úrovně. Znalost potřeby spotřebitelů a nabídky globálního trhu v oblasti fotopastí s detektory pohybu, díky nim zařízení vznikají intuitivně a pro uživatele přátelsky.

Je třeba zdůraznit, že všechny modely Ereagle mají homologaci CE, FCC a ROHS. Na značku Ereagle se vztahuje patentní ochrana, autorská práva, obchodní známky a jiná práva na duševní vlastnictví ve více než 100 zemích. Díky tomu si můžeme být jisti, že náš výrobek pochází z ověřeného zdroje a není to jen neúčinný padělek originálu.

Ereagle s GSM modulem

Mezi zařízeními, které výrobce nabízí, si můžeme vybrat bez GSM modulu a kamery vybavené možností přenosu dat s pomocí MMS upozornění. S ohledem na všechny, kdo potřebují mít pod palcem včelín, rybník nebo parkovací místo vznikly fotopasti s GSM modulem. Ereagle přidala několik vylepšení, jako jsou vysoce kvalitní fotografie s rozlišením 12 megapixelů, senzor HD Color CMOS, zabudovaný mikrofon nebo možnost používat SD karty s kapacitou až 64 GB.

Kamera s detektorem pohybu Ereagle E1S zachytí pohybující se objekt ze vzdálenosti do 30 metrů. Pevný kryt s normou ochrany výrobku IP68 chrání zařízení před škůdci a nepříznivými atmosférickými podmínkami. LED infračervené diody s pásmem 940 nm jsou pro lidské oko a pro zvířata neviditelné, proto si nemusíme dělat starosti s jejich zpozorováním. Dobře zamaskovaná kamera je pro nepovolané osoby prakticky neodhalitelná. Kamera s čidlem pohybu zachytí pohybující se objekt ze vzdálenosti do 30 metrů. Pevný kryt s normou ochrany výrobku IP68 chrání zařízení před škůdci a nepříznivými atmosférickými podmínkami. LED infračervené diody s pásmem 940 nm jsou pro lidské oko a pro zvířata neviditelné, proto si nemusíme dělat starosti s jejich zpozorováním. Dobře maskovaná kamera je pro nepovolané osoby prakticky neodhalitelná.

Model E1S má v noci o něco menší dosah pohybující se kolem 20 metrů. Užitečné řešení představuje polohovací laser, který umožňuje určit nejlepší lokalitu pro umístění fotopasti. 3 PIR čidla zaručují ještě vyšší účinnost detekce a široký zorný úhel.

Fotopast bez modulu

Kamera s pohybovým čidlem Ereagle E2 je top model firmy Ereagle. Nahrává dokonalá videa v kvalitě Full HD a podobně jako předchozí modely má vodovzdorný kryt a speciální polohovací diodu. Disponuje jedním pohybovým čidlem. Dosah IR reflektoru je v noci až 20 metrů.

Model E1B si během nočního pozorování povede rozhodně lépe. Tato fotopast má 3 čidla s celkovým dosahem detekce představujícím 140°. Dosah v nočním režimu je až 30 metrů. Díky energeticky úspornému systému napájení kamera pracuje v pohotovostním režimu až 10 měsíců při napájení 12 bateriemi AA (nebo akumulátorky).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Enter Captcha Here :