Na zloděje

Fotopast na zloděje

Krádeže aut, nářadí a materiálů ze staveniště, jízdních kol, včelínů, dřeva z lesa a spousta jiných věcí jsou situace, které by každý z nás raději nezažil. Ovšem když se zrodí podezření, že si někdo dělá zálusk na náš majetek, nebo když už došlo ke krádeži, vyplatí se vyzbrojit nástrojem, jako je fotopast na zloděje.

Zloděj, který si není vědom ve křoví, na stromě nebo na jiném neviditelném místě ukryté kamery bude chycen přímo při činu. Důkaz v podobě fotografií nebo videa nám poslouží při soudním řízení.

Pokud si chcete objednat fotopasti pro jiné státní organizace, kontaktujte našeho odborníka. Máme zkušenosti s obsluhou institucionálních zákazníků, proto vám rádi pomůžeme s nejlepším výběrem a představíme cestu nákupu.

Přemysl 420 603 345 543
Fotopast na zloděje – účinný způsob ochrany majetku. Více než dvě třetiny Čechů přišly během svého života o osobní věc vinou ztráty nebo krádeže. Loni bylo na území ČR odcizeno na 3594 aut. Objasnění krádeží stouplo proti předminulému roku. Zatímco v roce 2017 bylo objasněno jen kolem 23 procent krádeží, loni se počet zvýšil na 29 procent. Zloděje mají také zájem o kola. V roce 2018 bylo policii nahlášeno na 4900 odcizených jízdních kol. Zloději ukradnou vše, co jim přinese zisk. Jízdní kola jsou, obzvláště během prázdninové sezóny, snadná a cenná kořist. Ovšem mnohem větší problém představují krádeže aut. Mnoha majitelům vozidel to způsobuje velké problémy. Pokud máte podezření, že někdo narušuje váš majetek, nebo se jednoduše bojíte o své statky, stojí za to zvážit řešení, jako je fotopast. Fotopasti, fotochytáky, lesní kamery, kamery pro venkovní monitorování – můžeme jim říkat různě, ale cíl instalování takovéhoto zařízení je jen jeden. Chyťte pachatele přímo při činu. Fotopast s GSM modulem nám v okamžiku odhalení pohybu zašle MMS zprávu s upozorněním na tuto skutečnost. Ve výsledku získáváme čas reagovat – přivolat policii nebo se objevit na místě události. Prodej fotopastí v roce 2022

Vyberte si fotopast na ochranu chalupy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Enter Captcha Here :