Zabezpečení rybníků

Zabezpečení rybníků

Jste chovatel a bojíte se o své chovné rybníky? Chcete moci kdykoliv dohlížet na svá zvířata a v případě krádeže chytit vetřelce přímo při činu? S dobrou fotopastí si s ničím nemusíte dělat starosti.

Na chovné rybníky stále častěji útočí pytláci. Podle rybářů jsou jejich skupiny organizované, vybavené vysílačkami a někdy také ozbrojené.
Je to čím dál horší. Boj s nimi je ale velmi obtížný. Někdy vyloví i celý rybník. Rybáři se brání častějšími pochůzkami v revírech, dělají i zátahy s policií. Vaše pozemky a zvířata budou neustále monitorovány fotopastí – a vstup nežádoucího hosta bude zaznamenán a použit jako důkaz při případném řízení.

Pokud si chcete objednat fotopasti pro jiné státní organizace, kontaktujte našeho odborníka. Máme zkušenosti s obsluhou institucionálních zákazníků, proto vám rádi pomůžeme s nejlepším výběrem a představíme cestu nákupu.

Přemysl 420 603 345 543
Prodej fotopastí v roce 2022 Krádeže ryb z chovných rybníků jsou problém týkající se mnoha majitelů takovýchto míst. Neupejpající se zloději nejen že narušují soukromý majetek vlastníků rybníků, často se také podílejí na narušení fungování vodních ekosystémů. Dokonalým způsobem, jak se s takovýmito zločinci vypořádat, je nákup monitorovacích zařízení, jako jsou fotopasti. Ochrana takovéhoto rybníku vyžaduje dobře promyšlený plán. Fotopasti mají totiž omezený dosah čidel. WProto se vyplatí určit, na jakých místech budou zařízení rozmístěna, a jaké množství fotopastí bude nejvhodnější. Správně instalované kamery ochrání naše chovné rybníky a v případě chycení pachatele přímo při činu nám zašlou MMS s informací o této události. Všechny údaje zapsané na SD kartě do 32 GB nám poslouží jako důkaz při soudním řízení.

Vyberte si fotopast na ochranu chalupy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Enter Captcha Here :