Fotopast s GSM aneb proč se vyplatí koupit kameru s MMS upozorněními?

Fotopast GSM

Neustále narůstá zájem o zařízení, jako jsou fotopasti. Mnoho osob v obavách o svůj majetek hledá řešení, která umožní ochránit hmotný majetek před zloději a vandaly.

Ovšem tento druh podpory nevyužívají jen soukromé osoby. Čím dál častěji do fotopastí s GSM investují instituce místní samosprávy, lesníci nebo městská policie. Proč? O tom píšeme v článku níže…

Co je to GSM fotopast?

Fotopast s GSM je zařízení, které umožňuje přenos dat ve formě fotografií přímo ze zařízení na námi uvedenou e-mailovou adresu nebo telefonní číslo. Ve výsledku se k nám materiál obsahující určitou událost, např. vandalský čin, dostane v reálném čase a díky tomu můžeme okamžitě přivolat příslušné orgány.

Proč fotopast s modulem?

Fotopasti s GSM modulem mají nesmírně mnoho výhod. Zaprvé přinášejí rychlou informaci o události a umožňují nám tak okamžitě reagovat. Za druhé jde o data, která během poškození nebo odcizení zařízení nezmizí. Pokud má fotopast plnit významnější roli, než sloužit výhradně k pozorování, rozhodně se vyplatí vsadit na GSM modul. Získané materiály v podobě fotografií mohou posloužit jako důkaz při soudním řízení.

Jakou GSM fotopast si vybrat?

V džungli mnoha modelů fotopastí je těžké rozhodnout se, který model pro nás bude nejlepší. Pak se vyplatí vše konzultovat s prodejcem. Ten nám poradí, který model si za dané situace povede nejlépe. Opravdu důležité je, kde se kamera nakonec ocitne a jaký bude její úkol. A jaké vlastnosti zařízení jsou důležité pro osoby, které o fotopastech vůbec nic neví? Určitě se vyplatí zohlednit dosah, infračervené diody a zorný úhel.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Enter Captcha Here :