Pro městskou policii

Fotopast pro městskou policii

Fotopasti si skvěle vedou v práci městské policie. Pomáhají s chycením vetřelců kradoucích dřevo z lesa, lidí znečišťujících zelené plochy, vandalů ničících přístřešky na zastávkách a jiná veřejná místa. Tato nepříliš drahá zařízení přinášejí široké spektrum možností. Fotopasti pro městskou policii lze používat dlouho a pokud nepřinesou výsledky můžete snadno změnit místo jejich polohy.

Spousta nastavení možností fotopasti umožňuje vybrat takový pracovní režim, který se v dané oblasti nejlépe osvědčí. Díky fotopastem bylo mnoho vandalů a zlodějů za svůj čin potrestáno. 

Kontrola lesa nebo míst vystavených krádežím samotnou městskou policií je předem odsouzena k neúspěchu. Pachatel, který uvidí hlídku městské policie samozřejmě upustí od dalšího konání a objeví se, až už nikdo nebude poblíž. Skrytá fotopast díky kamufláži a pro lidské oko neviditelným infračerveným diodám dokonce ani nepřitáhne pozornost kolemjdoucího.

Pokud si chcete objednat fotopasti pro jiné státní organizace, kontaktujte našeho odborníka. Máme zkušenosti s obsluhou institucionálních zákazníků, proto vám rádi pomůžeme s nejlepším výběrem a představíme cestu nákupu.

Přemysl 420 603 345 543
Prodej fotopastí v roce 2022

Vyberte si fotopast na ochranu chalupy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Enter Captcha Here :