Pro stavební firmy

Fotopasti na ochranu staveb

Stavební firmy jsou často nuceny ponechat na území stavby hodnotné věci, jako je stavební materiál nebo technika nezbytná pro provádění prací. Fotopasti umožní ochránit stavbu před vetřelci a zloději. V případě odhalení nežádoucí osoby na území stavby nás MMS zpráva z fotopasti na tuto situaci okamžitě upozorní.

Toto zařízení není drahé a pracuje přesně, když chceme – tedy za situace, kdy se objeví nezvaní hosté. Navíc je můžeme instalovat kdekoliv bez starostí s chybějícím připojením k proudu. Fotopasti pro stavební firmy jsou totiž napájené s pomocí speciálních akumulátorků, které v pohotovostním režimu dokáží vydržet až 6 měsíců práce.

 

Krádeže na stavbách už nikoho nepřekvapí, vyvolávají ale značnou nespokojenost stavebních investorů, kterým kvůli tomu vznikají nemalé ztráty. Krade se všechno, počínaje stavebním nářadím, přes čerstvě zasazená okna a konče kotly. Zajištění staveniště představuje dosti problematické téma. Zaměstnání pracovníka ostrahy, který bude dohlížet na území stavby, představuje jisté ohrožení jeho osoby. Nikdy nevíme, jestli u sebe zločinec nemá zbraň nebo jestli není agresivní. Zaměstnání kvalifikovaných pracovníků ostrahy se pak pojí s vysokými náklady.

V záplavě nabídek monitorování, poplachů a jiných řešení může najít jednoduchý a efektivní způsob, jímž je nákup fotopasti. Malé zařízení s maskovacími barvami můžeme instalovat kdekoliv na stavbě. V okamžiku vstupu na území čidlo odhalí pohyb a fotopast pořídí fotografii nebo začne nahrávat video. Zaregistrovaná data se také zapisují na SD kartu do 32 GB. V případě chycení narušitele nám mohou posloužit jako důkaz v řízení.

Prodej fotopastí v roce 2022

Vyberte si fotopast na ochranu chalupy

Pokud si chcete objednat fotopasti pro jiné státní organizace, kontaktujte našeho odborníka. Máme zkušenosti s obsluhou institucionálních zákazníků, proto vám rádi pomůžeme s nejlepším výběrem a představíme cestu nákupu.

Přemysl 420 603 345 543

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Enter Captcha Here :